Witamy na naszej stronie!

Witam  Państwa  serdecznie!

 

28.01.2020

 

1 miejsce w TOP 15 Ranking Ginekologów

 

W związku z TOP 15 Ranking Ginekologów w Gazecie Wyborczej w 2020r oraz w 2021r bardzo dziękuję wszystkim moim Pacjentkom, za miłe i ciepłe słowa, za cenne dla mnie Wasze opinie, dzieki którym zostałam wyróżniona. Dziękuję za zaufanie i uznanie mojej ciężkiej pracy, którą kocham, a która daje mi satysfakcję. Dziękuję Wam moi Mili za ten ciepły odbiór, docenienie mojego trudu i tak wysokie wyróżnienie.

Serdecznie pozdrawiam,

Justyna Surdyka

 

 

 

W ramach gabinetu lekarskiego oferuję specjalistyczną opiekę w zakresie położnictwa i ginekologii. To co wyróżnia gabinet to indywidualne i pełne empatii podejście do Pacjentki. Tutaj możesz liczyć na miłą atmosferę, zaufanie i zrozumienie Twoich problemów.

 

 

 

 

O mnie:

 

 

jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Zajmuje się endokrynologią ginekologiczna, patologią ciąży, ginekologią dziecięcą i dziewczęcą. Szkolenie specjalizacyjne odbyłam w I Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu. Swoje doświadczenie pogłębiałam na licznych praktykach w kraju oraz za granicą. Biorę aktywny udział w licznych kongresach, sympozjach z zakresu ginekologii i położnictwa.

 

 

 

 

menu
Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno- Położniczy
Kościuszki 76a, 50-441 Wrocław
tel. 791-666-477